Zirkonyum Diş Fiyatları, Zirkonyum diş 2017 fiyatı

Zirkonyum diş kaplama fiyatları için bize ulaşın (WhatsApp)0549 347 43 47

Zirkonyum diş kaplaması yapılacak dişin sayısına göre belirlenmektedir.

Çok sayıda diş kaplaması yaptıracak hastaların toplam tutarları indirimli olarak hesaplanmaktadır.

Not : Yapmış olduğumuz zirkonyum diş lerin garanti sertifikası vardır.

İyi bir diş kaplaması için tercih edilen zirkonyum alt yapılı porselen kaplamalar giderek daha fazla uygulama alanı bulunmaktadır. Zirkonyum diş fiyatları diğer kaplama diş fiyatları ile karşılaştırıldığında daha yüksek ücretler istendiğini görmekteyiz.

Diş kaplama fiyatları içerisinde empress diş fiyatları ve lamina diş kaplama fiyatlarından sonra zirkonyum diş fiyatları geliyor. Porselen diş fiyatları daha ucuzdur. Yapmış olduğumuz araştırma neticesinde aldığımız fiyatları bu yazıda sizinle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle her zirkonyum diş kaplamanın aynı olmadığını bilmeniz gerekiyor.

Hekimin uyguladığı zirkonyum kaplama sadece malzemenin zirkonyum olmasıyla uzun Ömürlü olamamaktadır. Kullanacağınız diş kaplamasının estetik görünümlü ve uzun ömürlü olabilmesi için birçok faktörün yerine getirilmesi ve doğru şekilde uygulanması gerekmektedir.

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatı

Öncelikle uygulanacak tedavinin doğru planlanması büyük önem taşır. Hangi dişlere hangi tedavinin yapılacağı daha iyi bir estetik görünüm için nelere ihtiyaç olduğu doğru bir şekilde tespit edilmelidir.

Tecrübeli bir diş hekimi diş etlerinizin rengini şeklini dişlerinizin dizilişine ve kapanışını analiz eder yapılması gerekenleri belirledikten sonra sizinle paylaşıyor. Diş rengine ve yapılacak dişlerin boyutunu sizin özelliklerinize göre belirler. Bu aşamadan sonra ağız içerisinde dişlerin hazırlık safasın başlar.

Tecrübeli bir hekim diş yüzeylerine aşındırırken gerek kullandığı malzemenin kalitesi gerekse el becerisi ve özeni ile iyi bir hazırlık yapmalıdır. Kesik dişlerin paralel olması ağrı yapmaması üzerlerine geçici dişlerin uygulanması ayrı bir emek ve tecrübe gerektiren konudur.

Dişler hazırlandıktan sonra sıra ölçü aşamasına gelir hekimin ölçü için kullanacağım malzeme kalitesi de zirkonyum diş fiyatlarını etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkar.

2017 ZİRKONYUM DİŞ KAPLAMA FİYATI

Ucuz zirkonyum diş yapan klinikler gerek ölçüm malzemesi gerekse dişlerin kesimi sırasında kullanılan aletlerin kalitesinden taviz vermektedir. Buna hekimin ayırdığı zaman özel dikkat ve tecrübe de eklendiğinde aslında ucuz olsun diye yaptırdığınız diş kaplamaları kesenize korumaya çalışırken sağlığınızı getirdiğiniz kaplamalar haline dönüşebilir.

Estetik zirkonyum diş fiyatları hakkında yaptığımız araştırmada 2017 yılında İstanbul diş fiyatları şu şekilde karşımıza çıkmaktadır bir diş için zirkonyum diş fiyatı 700 TL ile 2000 TL aralığındadır.

Diş kaplamanın sayısı kalitesi ve uygulayan tecrübe ve başarısı bu fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Ödeme şeklinize göre fiyatların esneklik gösterebileceği ve ucuz bir uygulama sonrası belki de çok daha fazla masraf yapmanız gerekeceğini unutmamanızı tavsiye ederiz.

ZİRKONYUM MU PORSELEN DİŞ KAPLAMA MI?

Sağladığı avantajlar göz önüne alındığında ha zirkonyum diş kaplamandan büyük oranda fayda sağladığı görülmektedir. Fiyat olarak porselen diş kaplama fiyatlarına göre daha yüksek olan zirkonyum bu fiyat farkını kullanım süresi içerisinde fazlasıyla geri ödeyecektir.

Ağız içerisinde metal bulunmazsa günümüzde istenmeyen bir durumdur. Zirkonyum on biyolojik olarak uyumlu olduğunu da göz önüne alınırsa gerek diş ile gerekse diş eti ile sağladığı olağan üstü uyum kullanım ömrünün uzun olması ve estetik avantajlari nedeniyle daha

pahalı olmasına rağmen kesinlikle zirkonyum diş kaplamalar mı önerilmektedir.